Dziękujemy, że chcesz wesprzeć naszą działalność. Aby przekazać darowiznę wybierz cel i wysokości przekazywanej kwoty, a następnie kliknij ikonę poniżej.

 

Cel wpłaty:


Wybierz kwotę darowizny:

PLN

Można także dokonać tradycyjnego przelewu.

Dane do przelewu: Wydawnictwo Augustana, pl. Marcina Lutra 3, 43-300 Bielsko-Biała

Numer konta: ING Bank Śląski  98 1050 1070 1000 0090 6451 2354, SWIFT: INGBPLPW

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe


Drogie Czytelniczki i Czytelnicy!

Chciałbym serdecznie podziękować za kolejne ofiary wpłacone jako wsparcie dla „Zwiastuna Ewangelickiego”.
Jesteśmy zobowiązani – lista ofiarodawców rośnie, suma zwiększa się. Szczególne słowa wdzięczności za systematyczne przelewy. Oczywiście znaczenie mają też znaczące jednorazowe wpłaty. Mamy nadzieję, że nadal tak będziecie nas wspierać.

Wpłaty są ważne, ale równie skutecznym wsparciem jest jeszcze inne działanie. Przekonujcie, namawiajcie bliskich, znajomych, przyjaciół do prenumeraty naszego czasopisma. W ten sposób nasza społeczność „Zwiastuna Ewangelickiego” będzie się umacniać i rozwijać.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

w imieniu redakcji

ks. Jerzy Below

4 czerwca 2023


Drodzy Czytelnicy,

w poprzednim numerze „Zwiastuna Ewangelickiego” ogłosiliśmy warunki prenumeraty czasopisma na rok 2023. To były trudne decyzje, bo wiązały się z podwyżkami.

Pisząc do Was przed dwoma tygodniami starałem się wyjaśnić, dlaczego koszt prenumeraty musi wzrosnąć i że rzeczywistych kosztów w roku 2023 nikt nie jest w stanie określić. W redakcji staraliśmy się, aby podwyżka nie była zbyt duża. Chcemy, aby „Zwiastun Ewangelicki” był dostępny dla jak największej liczby osób.

Ze względu na to, że koszt prenumeraty przez cały rok nie ulega zmianie, a wszystko wskazuje na to, że koszty w 2023 roku będą wzrastały, ponownie zwracam się z prośbą do Czytelników, dla których jest to możliwe, o wsparcie naszej działalności wydawniczej.

 W tak trudnej chwili chcielibyśmy prosić o drobne, systematyczne wpłaty. Nawet wpłata np. 10 zł, ale co miesiąc, będzie wielkim wsparciem dla nas w wydawnictwie i dla tych, którzy dalej będą mogli czytać czasopismo. Takie zaangażowanie pozwoli nam kontynuować wydawanie czasopisma w przyszłym roku, mimo spodziewanych podwyżek i innych kłopotów gospodarczych.

Dziękuję za zrozumienie naszej sytuacji i dokonanie pierwszych przelewów na nasze konto.

Drodzy Czytelnicy,

tak jak napisałem przed dwoma tygodniami – pokładając ufność w Boże prowadzenie, które przy naszym czasopiśmie jest widoczne już prawie 160 lat, wierzymy, że wspólnie możemy być narzędziem w Bożych rękach.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję, że tworzycie wspaniałą społeczność czytelników „Zwiastuna Ewangelickiego”.

redaktor naczelny

ks. Jerzy Below