Wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Wydawnictwo Augustana Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie oznacza, że akceptujesz przetwarzanie Twoich danych w celach analitycznych, dopasowania treści oraz marketingowych. Za przetwarzanie Twoich danych odpowiada Wydawnictwo Augustana z siedzibą w Bielsku-Białej przy pl. Marcina Lutra 3. Dane uzyskiwane z wykorzystaniem plików cookies i podobnych technologii mogą być przetwarzane przez Wydawnictwo Augustana w celach marketingowych oraz analitycznych, polegających na badaniu ruchu na stronie Zwiastun.pl dla zapewnienia bezpieczeństwa świadczonych usług.
Zgodę wyrażoną na przetwarzanie danych osobowych, na instalowanie plików cookies i podobnych technologii można wycofać. Użytkownik ma również prawo dostępu do własnych danych, prawo do ich sprostowania bądź ograniczenia ich przetwarzania.
Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Wydawnictwo Augustana do celów związanych z poprawnym funkcjonowaniem strony oraz do celów marketingowych
należy zaznaczyć poniżej opcję: wyrażam zgodę. Jeśli nie wyrażasz takiej zgody, należy zaznaczyć: nie wyrażam zgody.