miniatura

Kończy się pierwsze półrocze 2024 roku. To może być okazja do małych podsumowań i pewnych ocen.

Po pierwsze, przyjmijcie serdeczne podziękowania za ofiary złożone przez 6 miesięcy wspierające wydawanie „Zwiastuna Ewangelickiego”. Szczególna wdzięczność należy się systematycznym patronom pamiętającym o nas co miesiąc.

Po drugie, będziemy zobowiązani za dalsze takie wsparcie.

Po trzecie, w takim momencie roku kalendarzowego przede wszystkim chciałbym prosić i namawiać do opłacenia prenumeraty na drugie półrocze wszystkich tych, którzy zapłacili za pierwsze pół roku.

Cieszylibyśmy się też z nowych prenumeratorów. Opowiadajcie bliskim i znajomym, co ciekawego przeczytaliście w „Zwiastunie Ewangelickim” i namawiajcie, przekonujcie ich do stałego czytania naszego wspólnego czasopisma przez opłacenie prenumeraty. Stała i nawet rosnąca grupa prenumeratorów to stabilność finansowa, a przede wszystkim sprawia to nam też nieocenioną satysfakcję, że chcecie czytać i że co 2 tygodnie przesyłamy wam ciekawą lekturę, która spełnia wasze oczekiwania, pokazuje życie wielu parafii, pokazuje, jak inni realizują na co dzień swoją wiarę patrząc na Boga i drugiego człowieka.

Dziękujemy, że tworzycie wyjątkową społeczność „Zwiastuna Ewangelickiego”.

W imieniu redakcji

ks. Jerzy Below
redaktor naczelny