miniatura

Przedstawiamy aplikację mobilną eŚpiewnik, czyli Śpiewnik ewangelicki w wersji cyfrowej. Teraz możesz mieć śpiewnik zawsze przy sobie, w telefonie czy w tablecie.

Jeśli jesteś parafianinem, sympatykiem, uczestniczysz w ewangelickich nabożeństwach lub spotkaniach parafialnych na żywo lub online aplikacja pozwoli ci w pełni korzystać z 955 pieśni zawartych w Śpiewniku ewangelickim.

Dla niezarejestrowanych użytkowników widoczna jest tylko pierwsza zwrotka. Po utworzeniu konta uzyskuje się dostęp do wszystkich zwrotek. Przez 3 miesiące korzystanie z pełnej wersji aplikacji jest bezpłatne, po tym czasie subskrypcja roczna kosztuje 29,99 zł.

Można także wykupić roczną subskrypcję przeznaczoną dla osób, które wykorzystują śpiewnik w celu organizowania życia kościelnego i parafialnego. Dzięki niej parafie mogą utworzyć na daną niedzielę zestaw pieśni, który można udostępnić parafianom przed nabożeństwem czy spotkaniem.

Wypróbuj aplikację już dziś!


Już od paru tygodni dostępna jest aplikacja eŚpiewnik. Cieszymy się, że ją pobieracie, zapoznajecie się z nią i używacie. Są już też pierwsze parafie publikujące swoje zestawy pieśni na daną niedzielę.
 
Pojawiły się w międzyczasie także różne pytania, na które chcemy odpowiedzieć.
 
📍Czy będą introity?
Krótko – TAK. Aplikacja będzie się rozwijać. Zaczęliśmy od jej głównej części, czyli pieśni. W planach przy kolejnej aktualizacji przewidziane są introity.
 
📍Czy będą nuty?
Z zapisem nutowym jest więcej pracy, ale chcemy rozwinąć aplikację także w tę stronę, żeby były w niej dostępne nuty.
 
📍Czy będą porządki nabożeństw?
Tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana. Porządek nabożeństwa zmienia się w roku kościelnym, ale także jest inny w różnych parafiach. Dostosowanie go w taki sposób, żeby był przejrzysty w każdej parafii wymaga dobrego opracowania.
 
📍Czemu aplikacja jest płatna?
Utrzymanie aplikacji oraz jej rozwój związane są ze stałymi kosztami.
 
📍 Dostępność aplikacji w innych krajach
Na początku aplikację uruchomiliśmy w krajach Unii Europejskiej. Pojawiły się prośby, żeby eŚpiewnik był też dostępny w innych państwach. W tej chwili wersja na androida jest już rozszerzona, na zmianę na urządzeniach z systemem iOS trzeba poczekać.
 
Wiemy także, że znajdujecie błędy w pieśniach, szczególnie w pierwszych zwrotkach. Staramy się na bieżąco je poprawiać. Jeśli zobaczycie błędy lub pojawiają się inne problemy piszcie na ksiazki@augustana.pl

Pobierz z Google Play

Pobierz z App Store