miniatura

Minęły już cztery miesiące kolejnego roku. Sytuacja gospodarcza wydaje się w stosunku do ubiegłego roku bardziej spokojna i przewidywalna. Nie mamy wysokiej, rosnącej inflacji. To jednak nie oznacza, że ceny są niższe. One nie rosną już tak jak przed rokiem, ale pozostały na wysokim poziomie. Dotyczy to także całego naszego procesu wydawniczego „Zwiastuna Ewangelickiego”. Wiemy, że wielu naszych Czytelników to rozumie.

Chciałbym serdecznie podziękować za konsekwentne wsparcie, jakiego nam udzielacie kolejnymi ofiarami. Za każdy, mniejszy czy większy, przelew jesteśmy bardzo wdzięczni. Szczególnymi dobroczyńcami są osoby dokonujące systematycznych, comiesięcznych wpłat.

Pozwolę sobie przypomnieć, że są dwa sposoby przekazywania ofiar. Pierwszy to wpłaty na konto widoczne poniżej. Drugi to skorzystanie z szybkich przelewów przez www.zwiastun.pl, gdzie w prawym, górnym rogu znajduje się przycisk „wesprzyj nas”.

Ponownie chciałbym też namawiać Was do jeszcze innego wsparcia – przekonujcie do prenumeraty bliskich i znajomych. Prenumeratę każdego rodzaju można rozpocząć w dowolnym momencie roku kalendarzowego. Przyjmując nowych czytelników najlepiej umacniamy naszą społeczność „Zwiastuna Ewangelickiego”.

Dziękujemy, że jesteście z nami!  

W imieniu redakcji
Jerzy Below

Dane do przelewu:

Wydawnictwo Augustana, pl. Marcina Lutra 3, 43-300 Bielsko-Biała
Nr konta: 98 1050 1070 1000 0090 6451 2354 SWIFT: INGBPLPW
ING Bank Śląski S.A. w Katowicach I Oddz. Bielsko-Biała