miniatura

 

Od marca 2020 r. na naszej nowej stronie internetowej udostępnialiśmy Wam wszystkie teksty z kolejnych numerów „Zwiastuna Ewangelickiego”. Chcieliśmy, aby w ten sposób osoby, które nie mogły odebrać swojego egzemplarza czasopisma w wydaniu papierowym w parafii miały, w sytuacji epidemii, kontakt z Ewangelią i Kościołem poprzez Internet.

Od lipca nasza strona działa tak jak to było planowane. W otwartym dostępie pozostawiamy teksty z rubryki Słowo Boże oraz Wydarzenia, a także dodatek „Przyjaciel Dzieci”. Do pozostałych rubryk dostęp będzie możliwy po założeniu konta i wykupieniu półrocznej lub rocznej prenumeraty.

Niestety z przyczyn finansowych nie możemy nadal zachować bezpłatnego dostępu do wszystkich treści. Wydawnictwo Augustana jak wiele podobnych instytucji dotknął w minionych miesiącach wyjątkowy spadek przychodów. Podstawowym źródłem finansowania naszej działalności jest sprzedaż naszych publikacji.

Zachęcamy, więc was do wsparcia nas poprzez wykupienie prenumeraty – papierowej lub cyfrowej!

Prenumerata cyfrowa gwarantuje nielimitowany dostęp do treści online oraz możliwość ściągnięcia całego numeru w formacie PDF.

Tylko u nas:

  • jak Słowo Boże wypełnia się współcześnie co roku pokazuje ponad 60 autorów
  • historia ewangelicyzmu
  • reportaże z kraju i zagranicy
  • felietony i komentarze bieżących wydarzeń
  • wyczerpujący opis wydarzeń w Kościele we wszystkich 6 diecezjach

Zachęcamy do prenumerowania najstarszego czasopisma, które ukazuje się w Polsce!


Jeśli chcecie kupić pojedynczy, konkretny numer – zapraszamy do internetowej Księgarni Augustana