miniatura
1.8k

 

Od pewnego czasu pracowaliśmy nad nową odsłoną strony internetowej „Zwiastuna Ewangelickiego” – www.zwiastun.pl. Ma ona nowe możliwości prezentacji treści naszego dwutygodnika, a także właściwie współpracować z naszymi prenumeratorami.

Wypadki ostatnich tygodni zmotywowały nas do przyspieszenia końcowego etapu prac. Z datą 22 marca ukazał się 6 tegoroczny numer „Zwiastuna Ewangelickiego”. W standardowym terminie wysłaliśmy wydanie papierowe do parafii wszystkim prenumeratorom. Jednak brak niedzielnych nabożeństw w kościołach utrudni odbiór czasopisma. Z tego powodu postanowiliśmy udostępnić jeszcze nie całkiem gotową stronę, aby teksty ostatniego numeru były dostępne dla szerszego grona czytelników.

Treść 7 numeru „Zwiastuna Ewangelickiego” można poznać otwierając artykuły w kolejnych rubrykach lub cały numer w formacie pdf. Jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji każdy kontakt z Ewangelią i Kościołem – także przez czasopismo – jest ważny i pomocny w samotności i odosobnieniu.

Strona jest dalej w budowie i z tego powodu przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Każdego dnia będziemy uzupełniać kolejne rubryki i działy. Jeszcze w marcu planujemy udostępnić wszystkie tegoroczne numery czasopisma.

Przez najbliższy miesiąc lub dwa strona będzie całkowicie otwarta dla wszystkich czytelników. Później ogólnodostępne będą teksty informujące o wydarzeniach, a większość artykułów będzie dostępna dla prenumeratorów.

Z życzeniami Bożej ochrony

ks. Jerzy Below
redaktor naczelny

marzec 2020